בקשה לתביעה ייצוגית נגד סופרגז: לא מממשת זיכויים

Go down

בקשה לתביעה ייצוגית נגד סופרגז: לא מממשת זיכויים Empty בקשה לתביעה ייצוגית נגד סופרגז: לא מממשת זיכויים

הודעה  אורית on Mon Jan 21, 2013 10:03 pm

בס"ד

הכתבה מאתר globes.co.il

בקשה לתביעה ייצוגית נגד סופרגז: לא מממשת זיכויים
התובעים: סופרגז "מזכה" את הלקוחות ברישום "זיכוי", אך בפועל אין הלקוחות מקבלים את כספם חזרה ולא מקבלים בלוני גז שווי ערך ל"זיכוי"
28/02/2005, 14:00


פרופ' פנינה פישמן ועו"ד דב פישמן מהרצליה הגישו לבית המשפט המחוזי בת"א תביעה ובקשה לאישורה כייצוגית נגד סופרגז ונגד סוכנות למיר להפצת גז מהרצליה.

התובעים הם צרכני סופרגז, ומקבלים את בלוני הגז לתצרוכת ביתית באמצעות למיר.

לטענת התובעים, הנתבעות "מזכות" את הלקוחות ברישום "זיכוי", אך בפועל אין הלקוחות מקבלים את כספם חזרה ולא מקבלים בלוני גז שווה ערך ל"זיכוי".

התובעים טוענים, כי המשיבות הסתירו מהן, כי כרטיס האשראי שלהם יחויב בסכום של שני בלוני גז באספקה מיוחדת, למרות שקיבלו רק בלון גז אחד באספקה רגילה, ועל אף שאצל המשיבות קיים "זיכוי" לתובעים זה מספר שנים.

התובעים טוענים, כי המשיבות נוהגות לחייב את הצרכנים בהתאם למספר בלוני הגז שהזמינו, ולא בהתאם למספר בלוני הגז שקיבלו בפועל. בנוסף, אם הזמין הצרכן הזמנה דחופה עליה מחייבות אותו המשיבות בחיוב נוסף, ואספקת בלוני הגז בוצעה בפועל באספקה רגילה ללא דחיפות, נוהגות המשיבות לחייב את הצרכן לפי הזמנה דחופה, ולא לפי אספקה רגילה שקיבלו הצרכנים בפועל.

לדברי התובעים, בחיוב יתר של המשיבות את הצרכנים נותר לצרכנים זיכוי של בלוני גז אותו הם לא מקבלים בפועל. זיכוי זה נותר רשום אצל המשיבות, בעוד אלה ממשיכות לחייב את הצרכנים בבלוני גז.

טרם נתקבלה תגובת המשיבות. (ת.א 1294/05).


אורית

מספר הודעות : 35
Join date : 20.01.13

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה