לגב רותי ממרכז הגז- אז...הבטחת שביום שישי יגיע מחלק לביתי שבכפר יונה ולא הגיע למרות שהמתנתי מהבוקר ואפילו לקנייות לא יצאתי . זה שירות?

Go down

לגב רותי ממרכז הגז- אז...הבטחת שביום שישי יגיע מחלק לביתי שבכפר יונה ולא הגיע למרות שהמתנתי מהבוקר ואפילו לקנייות לא יצאתי . זה שירות? Empty לגב רותי ממרכז הגז- אז...הבטחת שביום שישי יגיע מחלק לביתי שבכפר יונה ולא הגיע למרות שהמתנתי מהבוקר ואפילו לקנייות לא יצאתי . זה שירות?

הודעה  sis on Sun Oct 10, 2010 1:02 am

No נראה לי שכאשר פניתי למנהלת רותי " נענשתי" ע"י עובדי החברה שהלנתי על כך שאי אפשר לתחם את הספקת הבלון לשעה מוגדרת כדי שאוכל ללכת לעבוד ולשלם לכם עבור הגז.....ואז " תקעו" אותי כל יום השישי בבית ולא הגיעו לספק את הבלון!
מעניין שיש לכם אתר מדהים אך " צור קשר" לא בנמצא?
שמחה בלומנפלד 0542290077 כפר יונה

sis
אורח


חזרה למעלה Go down

לגב רותי ממרכז הגז- אז...הבטחת שביום שישי יגיע מחלק לביתי שבכפר יונה ולא הגיע למרות שהמתנתי מהבוקר ואפילו לקנייות לא יצאתי . זה שירות? Empty תגובה

הודעה  Admin on Tue Nov 09, 2010 1:33 pm

לשמחה שלום,
מצטערים אם קרה מצב שנתקעת בלי גז. אנחנו בטוחים שהיתה סיבה מוצדקת לכך שלא הגיע אליך המחלק באותו יום, בכל זאת יום שישי הוא יום לחוץ ועמוס בשביל הנהגים. בנוסף, במקרה של כל שאלה או בעיה יש לנו את מספרי הטלפון שלנו ב"צור קשר" בדף הבית שלנו כולל מספרי חירום.

Admin
Admin

מספר הודעות : 12
Join date : 12.08.10

http://merkaz-hagaz.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה